Polityczny świat

Wpisy

 • piątek, 27 lipca 2012
  • Leszek Miller i jego pomysły na OFE

   W dzisiejszym programie radio TOK FM Leszek Miller podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat OFE. Jego zdanie możliwa jest likwidacja tego zadłużonego funduszu. Ma w tym twierdzeniu oparcie w oczach Prawa i Sprawiedliwości. pytanie tylko gdzie miałyby pójść miliardy zaoszczędzonych polskich pieniędzy.. Do zadłużonego do granic wytrzymałości Zus-u?

   Przypomnę tylko, że gdy Miller był premierem i miał cugle władzy w rękach to to co sie działo z Otwartymi funduszami emerytalnymi niewiele go obchodziło. Dziś na potrzeby polityczne wykłada wszystkie karty na stół aby tylko utrzymać się przy sejmowym korycie. to jest naprawdę żałosne. Nie zdziwię się wcale jak za kilka miesięcy usłyszymy o koalicji SLD- PIS no ale cóż taka nasza Polska rzeczywistość...

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   politykers
   Czas publikacji:
   piątek, 27 lipca 2012 11:49
  • Czy PO kradnie projekty" pomarańczowym"?

   Nie od dziś wiadomo, że Janusz Palikot- twórca najlepszych imprez kiedyś dawno na dworze Tuska stał się jego śmierelnym politycznym wrogiem. Padają nawet sugestie, że ta wrogość jest udawana po to tylko aby w razie wyłamania się PSL-u z koalicji- Platforma mogła sięgnąć po głosy Ruchu Palikota

   Ostatnimi czasy na antenie tvn24 posłowie Biedroń i Dunin kłócili się na wizji o to, że jedna strona drugiej kradnie projekty ustaw. Sezon ogórkowy rządzi się swoimi prawami i być może dlatego jałowy spór o autorstwo ustawy o związkach partnerskich byc może skończy się w sądzie.

   Palikot bardzo sprytnie rozgrywa swojego potencjalnego największego konkurenta- platformę. Czy to się przełoży na głosy zobaczymy.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   politykers
   Czas publikacji:
   piątek, 27 lipca 2012 11:15
  • Standardy polskiej polityki według Schetyny

   Były marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna ocenia standardy polskiej polityki jako bardzo wysokie. Właściwie to można przyznac marszałkowi rację o ile można mówić o standardach platformy. Jakich? Moim zdaniem tj: mydlenie oczu, napuszczanie mediów na opozycję Kaczyńskiego i zajmowanie się pierdołami zamiast realną trudną i coraz trudniejszą polityką.

   to nie prawda, że standardy są wysokie. Już na pewno nie standardy życia polaków, którzy za czasów kaczora byli straszeni benzyną po 5 złotych! Jeżeli Schetyna otrzyma władzę po Tusku mówię o szefostwie klubu- to będzie strzał samobójczy dla platformersów, a gdy oni stracą władzę to już absolutnie nie widzę alternatywy dla życia w Polsce. Trzeba będzie drzeć stąd gdzie pieprz rośnie ..

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   politykers
   Czas publikacji:
   piątek, 27 lipca 2012 10:55
  • "Pana brak nie będzie stratą dla ojczyzny"

   Tak odpisała posłanka Prawa i Sprawiedliwości Barbara Bartuś jednemu z gejów, który wystosował do niej list, w którym zawarł prośbę o to, aby nie była przeciwna ustawom o związkach partnmerskich. Młody człowiek pisał, że chciałby w przyszłości być szczęśliwy a w tym kraju nie może. Odpowiedź posłanki- jak w tytule.

    

   Zastanawiam się ile jeszcze razy partia Jarosława Kaczyńskiego i jej członkowie będą pokazywać swoją prawdziwą twarz jak w tym przypadku. Ile trzeba mieć w sobie złej woli, podłości aby komuś w ten sposób odpisać.  I jak może się dziwić Jarosław, że ludzie w Polsce (poza katolami) nie chcą na niego głosować. Powiedzielibyście komuś, że jego miejsce nie jest w Polsce? A kim jest ta posłanka, żeby mówić komuś gdzie, jak i z kim ma żyć!

   Źle się dzieje w naszym kraju...

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   politykers
   Czas publikacji:
   piątek, 27 lipca 2012 10:42
  • Bałagan w PSL-u czy to koniec tej partii?

   Po ujawnionych taśmach ukazujących bałagan w spółkach skarbu państwa powiązanych z ministerstwem rolnictwa partia Waldemara Pawlaka jest w poważnych tarapatach. Nie dość, że mają do spłacenia wielomilionowe długi to jeszcze notuje spadek zaufania w sondażach. nic w sumie dziwnego.. Cóż ta partia robi dla rolników? Absolutne zero jeśli chodzi o pomysły i projekty legislacyjne poprawiające sytuację polskich wsi.

   Wszelkie sondaże pokazują, że partia ludowców w najbliższych wyborach nie dostanie się do parlamentu. Takie dane są moim zdaniem bardzo optymistyczne. PSL- to partia pasożytów, którzy dobierają się z tymi co knują tak, aby wilk był syty i owca cała..

   Swoją prawdziwą twarz PSL pokazał przy ustawie o wieku emerytalnym. Dali się po prostu przekupić za stołki a wyłamał się jedynie Gienek Kłopotek. Brawo panie Pośle! Proszę odejść od tego syfu jakim jest obecny PSL.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   politykers
   Czas publikacji:
   piątek, 27 lipca 2012 10:32

Kalendarz

Lipiec 2018

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Kanał informacyjny

Pamiętajmy o jednym - pompa obiegowa sklep.walczakpompy.pl/pompa-obiegowa w naszym domu odgrywa naprawdę istotną rolę. Tylko ignoranci mogą powiedzieć, że cyrkulacja wody nie jest takim zagadnieniem, które jest godna bardzo dużego zainteresowania.
Raczej każdy zgodzi się z tym, iż wedding planner Bydgoszcz www.tobedziepieknyslub.pl/blog/10/po-pierwsze-wedding-planner to wspaniały specjalista, którego ogromne doświadczenie, energia oraz pomysły są godne bardzo dużego zainteresowania. Nie ma sensu oszczędzać na takich specjalistach!
Z roku na rok sklep ze zdrową żywnością http://biolovers.pl jest chętniej odwiedzany przez Polaków - to bardzo dobrze, bo przecież w takich sklepach nie ma śmieciowego jedzenia, które powoduje raka,